На початку 2023 року на вулиці Михайлівський у місті Києві відкрилося тематичне арт-кафе «Alcatraz». Наша концепція: Неординарний заклад з фіглярним інтер’єром, спокусливими стравами та димним хмелем.

Наше арт-кафе оформлене у тюремному стилі, з автентичними елементами декору, висококласною кухнею, класичними та авторськими коктейлями, приємним димним відпочинком. Також у закладі можна зіграти у нарди, які були виготовлені в місцях позбавлення волі. На сьогодні ми єдиний заклад у Києві з таким оригінальним дизайном.

Маємо два зали, зі столами, відокремленими тюремними гратами, та віп-кімнату «карцер» для дружніх посиденьок з компанією.

Не дивлячись, на специфіку оформлення, меню арт-кафе «Alcatraz» аж ніяк не назвати нудним чи банальним. Кухня у закладі европейська з певними ураїнськими акцентами. Пропонуємо неймовірно смачні мідії у сирному соусі, тигрові креветки на грілі, салат з телятиною і моцарелою чи з авокадо та креветкою. Готуємо смачнющі бургери з лососем, рваною свининою, телятиною та беконом, з хумусом та запеченими овочами – для вегетаріанців, а також у якості особливої страви, радимо «золотий бургер» зі справжнім харчовим золотом. Всі вироби з тіста готуються виключно вручну, з використанням рубленого м'яса, замість фаршу, без жодних шкідливих домішок, та за спеціальною рецептурою! На десерт є вражаючий «Мільфей з вершковим кремом».

Пропонуємо достойний вибір алкогольних напоїв та ефектні авторські коктейлі: «Алькатрас», «Ожинова насолода», «Кінь», «Новенька Роза».